Relacja: pszczolki

Ha, ha , ha – każdy odblask ma!

Data: 7 grudnia 2017


Z racji tego, że podczas badania uzyskaliśmy niezadowalające wyniki – brak odblasków przy dziecięcych ubraniach wierzchnich – wzięliśmy sprawy w swoje ręce!

Nie obyło się bez krótkiej powtórki – WIDO, nieWIDO, kocie oczy, historia powstania odblasków, tapetum lucidum – ktoś, kto „nie jest w temacie” może pomyśleć, że to jakiś kosmiczny język 😀 A przecież to tylko najważniejsze informacje dotyczące naszego bezpieczeństwa na drodze po zmroku.

Następnie, zakasaliśmy rękawy i…… do pracy! Wykonaliśmy sobie własne odblaski! Z racji zbliżających się świąt postanowiliśmy ustroić nasze kurtki gwiazdeczkami. Samodzielnie wycięliśmy odpowiedni kształt i według własnego pomysły dekorowaliśmy je jak pierniczki – tyle tylko, że odblaskami. Powstały wspaniałe dzieła! A że nauka bez doświadczenia jest mało wartościowa – musieliśmy sprawdzić, czy wszystko poszło po naszej myśli. Pani pozwoliła wejść do zakazanego miejsca w sali – do schowka (w schowku to nie bałagan tylko artystyczny nieład:)). Gwiazdeczki świeciły jak na niebie.

Nie pozostało na nic innego jak przymocować je do kurtek. Od teraz wszyscy jesteśmy WIDO !!!


Galeria zdjęć:

Media społecznościowe

Kontakt

AUTOCHODZIK

Aleja Niepodległości 718
81-851 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2016/2017. Wszystkie prawa zastrzeżone