Relacja: pszczolki

Oczy szeroko otwarte

Data: 13 kwietnia 2018


Rozwieszone plakaty z hasłem „ZZ” odnoszą zamierzony skutek! Rodzice i dzieci z innych grup zaintrygowani wszechobecnymi kartkami pytają o co w tym wszystkim chodzi. Rodzice pszczółek zaś, donoszą, iż przyklejone w autach PRZYPOMINACZE godnie spełniają swoją rolę:) O to nam chodziło!!

Dziś wykonaliśmy zaległe doświadczenie. Otóż jeden z nas twierdził, iż nie trzeba zapisać pasów, ponieważ podczas gwałtownego hamowania wystarczy przytrzymać się fotelika rękami i przedniego siedzenia nogami. Pani, aby udowodnić że wstrząs jest zbyt silny poprosiła, aby usiąść na krzesełku z rękami swobodnie położonymi na kolanach, jak podczas jazdy samochodem. Prowadziła z nami rozmowę i w niespodziewanym momencie szarpnęła krzesełkiem. Jaki był efekt? Osoba na krzesełku nie spodziewała się „wypadku” i nie zdążyła złapać się krzesła – wyleciała do przodu na dywan. Doświadczenie to otworzyło oczy niedowiarkom. ZZ !!!!!!!!!!!!!!!

Aby dopełnić obraz omawianego zagadnienia obejrzeliśmy filmiki promujące zapinanie pasów oraz testy zderzeniowe z fantomami. Niektórzy przeżyli szok widząc, jak arbuz nie zapięty pasami rozpada się na małe cząsteczki podczas wypadku.

Zawsze Zapina Cała Rodzina !!!!!!!!!!


Galeria zdjęć:

Media społecznościowe

Kontakt

AUTOCHODZIK

Aleja Niepodległości 718
81-851 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2016/2017. Wszystkie prawa zastrzeżone